Tento internetový obchod obsahuje erotické zboží a je tak určen pouze pro dospělé!

Lesby ve sprše

Dostala jsem chuť na pořádné vymaštění pekáče. Jedna ze dvou spolubydlících byla sice na bytě, ale to mi bylo jedno. Vzala jsem si své nalepovací dildo a župan a vyrazila do koupelny. Hned za dveřmi jsem se svlékla a postavila se před zrcadlo. Pohladila jsem si velká prsa a dráždivě si zmáčkla bradavky. Zašklebila jsem se na sebe do zrcadla a vyplázla jazyk. Špičkou jsem se dotkla pravé bradavky a masírovala si ji, dokud se neztopořila. To jsem udělala i s druhou. Přidržovala jsem si prsa u sebe a vzájemně je o sebe třela. Vibrovalo mi to celým tělem, až tam dolů k rozkroku.

 

Co tam najdete:

erotické hračky, orální sex, masturbace

Nechala jsem prsa a přejela si přes bříško. Zarazila jsem se na pupíku, kolem kterého jsem si několikrát přejela. Při hrátkách s pupíkem jsem si provokativně sáhla i na kundičku, která ale nebyla vůbec připravená. Pulsovalo v ní a klitoris se zvětšoval. Cukalo v něm. Olízla jsem si prst a letmo se ho dotkla. Odtáhnul se a zase se vrátil. Bylo to příjemné.

Vlezla jsem si do sprchy a pustila na sebe horkou vodu. Cítila jsem, jak se mi uvolňuje celé tělo a všechny svaly povolují. Díky horké vodě jsem měla citlivou pokožku, každou kapku vody jsem vnímala. Nechala jsem vodu, aby do mě bubnovala a pomáhala jí, dostat se do každého zákoutí na mém těle. Hubici sprchy jsem si potom vzala do ruky a zpříma si ho namířila na ztopořené bradavky. Voda byla hodně horká, takže mě to trochu bolelo, ale proud vody mě masíroval tak, že to bylo naopak vzrušující. Stejný pocit slasti a bolesti jsem zažila v okamžiku, kdy jsem sprchu přesunula po svém těle níže.

Kundička mi tancovala pod proudem sprchy a mě zalévalo blaho. Jakmile mi tělem proudilo teplo, přestala jsem a vyndala dildo, které jsem si s sebou přinesla z pokoje. Byl to velký žilnatý penis, který jsem teď hladila, jako kdyby byl opravdový. Jazykem jsem přejela přes ohraničený žalud a tvrdou uzdičku. Zasouvala jsem si ho hlouběji a hlouběji do krku, dokud jsem nenarazila na umělé koule. Potom jsem ho pomalu zase vyndala ven. Ještě jednou jsem ho nechala sklouznout do mého staženého hrdla a vyndala ho ven.

Umělý penis jsem přilepila na zem sprchy. Voda na mě stále dopadala a zmáčela mě. Klekla jsem si na podlahu a roztáhla si pořádně kundičku. Zavřela jsem oči a vnímala teplo, které na mě padalo svrchu a tvrdý penis, na který jsem právě nasedala. Žalud do mě zajel rychle, ale zbytek už šel pomalu. Otevřela jsem ústa a polykala padající vodu, zatímco jsem sténala. Dosedla jsem. Bez hnutí jsem na něm seděla a stahovala kolem něj kundu. Pravou rukou jsem si masírovala prokrvený poštěváček a nechávala na něj stékat vodu z mých vlasů.

A v tu chvíli se sprchový závěs rozhrnul. Stála přede mnou spolubydlící Hana. Byla nahá.

„Vylízej mi kundu.“

To bylo jediné, co řekla. Když jsem se nepohnula, tak to akorát zopakovala. Jelikož jsem se ale stále neměla k činu, popadla mě surově za vlasy vzadu na hlavě a přitáhla si mou hlavu blíž ke své chlupaté nahé kundě. Už nemusela opakovat to, co řekla, bylo zjevné, co chce. Poslušně jsem špičkou jazyka zajela mezi její pysky a poznala, že je vzrušená. Držela si mou hlavu u vagíny. Pánví cukala ke mně, až jsem nosem narážela do jejího mokrého poštěváčku. Asi se jí to líbilo.

Když měla mého jazyka dost, kývla směrem k mému dildu, ze kterého jsem slezla, když mě přinutila ji vylízat. Vzala jsem ho do ruky a pak jí ho narvala podle pokynů dovnitř. Mrdala jsem jí svým pěkným širokým dildem s žilkami, dokud mě netahala za vlasy slastí. Pak jsem ho měla vytáhnout a vymrdat si s ním pusu. Na jazyku jsem cítila kyselost její kundičky, která ulpěla na tom obřím ptáku. Musela jsem si ho znovu zasunout až do krku a poté ho vytáhnout ven.

Hana mi dildo vytrhla z ruky a naklonila se nade mě. Dala ho stranou a sama se vtiskla do sprchy ke mně, takže jsem se neměla kam uhnout. Klekla si vedle mě a svou chlupatou kundu přitiskla k té mojí. Na citlivém a červeném poštěváčku mě škrábal její bobr. Bolelo to, ale přitom to bylo příjemné. Chytila si mě za hlavu a přidržela si mě na místě, abych neuhnula. Naše vagíny se spojily v jednom dlouhém uslintaném polibku. Hana je rozlepila a poté zase spojila. Dráždila se o mě a užívala si to. Hlavu mi natlačila na svoje dmoucí se prsa, takže jsem slyšela, jak jí tluče srdce. Vyplazeným jazykem jsem se dotýkala jejích bradavek, na které přitom padala i voda ze sprchy. Bradavky ale neměla tak citlivé jako palce u nohou. Posadila se dál ode mě a do úst mi strčila své prsty u nohou. Zajížděla jsem do citlivých míst mezi jednotlivými prsty a ona přitom vzdychala.

Hana stále neměla dost. Natáhla se pro to dildo, která předtím odložila, a nacpala si ho zpátky do kundy. Zmizelo tam celé, skoro i s varlaty. I s dildem v kundě narážela do mojí kundy a dělala, že mě šuká. Do klína se mi cpala umělá tvrdá varlata, která mě vůbec nevzrušovala. Hana už se ale blížila ke konci. Vzdychala hlasitěji a hlasitěji a její prsa poskakovala nahoru a dolů. Konečně vykřikla a dildo jí vyjelo z kundy ven. Během orgasmu s sebou cukala.

Když byla Hana hotová, odešla. Nechala mě v puštěné sprše se zprzněným dildem a vytaženou kundou. Z jejího počínání jsem byla nedaleko orgamus, tak jsem se nenechala rozházet a pokračovala jsem tam, kde jsem skončila. Přitiskla jsem dildo k zemi a nasedla na něj. Nadzvedla jsem se z něj a zase dosedla. Nořila jsem ho do sebe celé, až jsem se klitorisem dotýkala studené podlahy ve sprše. Zrychlila jsem tempo a narážela se na něj. Nadskakovala jsem na něm až po okraj žaludu a poté sklouzla až k samotným varlatům a studené podlaze. Ta mi dráždila klitoris. Zavřela jsem oči a konečně v sobě ucítila pulsující teplo. Mrdala jsem svou kundu, dokud jsem se neudělala. Při orgasmu jsem se musela zachytit stěn kolem sebe, abych nespadla. Sesedla jsem z dilda a olízla ho. Ještě na něm byla cítit šťáva z Haniny kundy.