Tento internetový obchod obsahuje erotické zboží a je tak určen pouze pro dospělé!

Doprava a platba

Zboží označené jako "Skladem" expedujeme zpravidla ještě tentýž den, nejpozději do tří pracovních dnů od objednání. Každá naše zásilka je diskrétně zabalena a ničím nenaznačuje svůj obsah.

Možnosti dopravy

Dopravce   Při platbě předem Na dobírku
Dopravce Zásilkovna.cz Vyzvednutí na více než 3800 pobočkách Zásilkovny po celé ČR - obvykle 1 - 2 pracovní dny po odeslání. 49 Kč 78 Kč
Dopravce DPD Doručení kurýrem až domů zpravidla následující pracovní den po odeslání 89 Kč 118 Kč

 

Doprava zdarma u nákupu nad 1500 Kč

 

 

Možnosti platby

FIO banka - platba převodem

Platba převodem na náš účet vedený u FIO Banky

Číslo účtu je 2801135959/2010, variabilní symbol platby je číslo objednávky. Před odesláním platby prosím pečlivě zkontrolujte zadané údaje - předejdete komplikacím s vyřízením objednávky. Platba předem na náš účet není nijak zpoplatněna.

Platba dobírkou

Platba dobírkou

Dobírkou zaplatíte jakmile budete zboží přebírat. Platit lze v hotovosti nebo kartou. Za dobírku účtujeme poplatek 29 Kč.

 

 

Popis dopravce Zásilkovna.cz

Doručení na pobočku Zásilkovna.cz

Zásilkovna zajišťuje více než 2600 výdejních míst po celé České republice a více než 3800 po celé Evropě. Zásilku tak můžete vyzvednout kdy se Vám to zrovna hodí. SMS zprávou Vám přijde potvrzovací kód, který sdělíte na vybrané pobočce Zásilkovny. Je to jednoduché, rychlé a levné.

Popis dopravce DPD

Doručení kurýrem DPD

Společnost DPD rozváží balíky se zbožím po celé ČR do 24 hodin. Zpravidla je zboží doručeno následující pracovní den po odeslání objednávky. Dopravce zákazníky průběžně informuje o stavu doručování zásilky.